T.C. Cumhuriyet Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
   
     
 

 
İntihal.Net Deneme Erişimi Tüm Duyurular

 İntihal.net (www.intihal.net) çevrimiçi kullanılabilecek bir benzerlik tespit yazılımıdır. Kurumumuzun deneme erişimi süresince kurumsal e-posta adresiniz ile kolayca üye olabilirsiniz.

Gerektiği tüm durumlarda kurum kütüphaneciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir kaynak ile benzerlik bulunması eserin benzerlik olduğu anlamına gelmemektedir. İntihal.net (www.intihal.net) programı genel olarak dokümanlar arasında aynı cümleleri (benzerlik bulunan cümleleri) bulmayı hedeflemektedir.

Eserdeki alıntının intihal olup olmadığını belirlemek akademisyenin kararına bağlıdır.


 İntihal.net’in üye ekranında bulunan E-Posta kısmına kurumunuzdan aldığınız elektronik posta adresini yazmanız gerekmektedir.

Eğer kişisel e-postanızı kullanırsanız onay süreciniz uzayabilir ve bu süreçte de intihal.net’i kullanamıyor olacaksınız.

3 tip hesap türü mevcuttur. 

1. Akademisyen

2. Öğrenci

3. Yönetici Yönetici hesabı açtırmak için lütfen kütüphane ve dokümantasyon daire başkanlığına başvurunuz. Kurumunuzun üyelik şartlarına göre, üye bilgilerinizi doldurduktan sonra onay için e-posta adresinize bir e-mail gönderilecektir. 
 

Ya da ;

Programı kullanabilmek için Cumhuriyet Üniversitesi Kütüphane Dokümantasyon Daire Başkanlığı ile iletişime geçip. Sisteme kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Tel : 4868

Erişim Adresi : http://app.intihal.net 

                        : http://intihal.net/

 


 
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ