T.C. Cumhuriyet Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
   
     
 

 
Future Science Group Journal Information Deneme Veritabanı Tüm Duyurular

Expert Reviews uzman İncelemelerini içeren dergiler, temel tedavi alanları ve araştırma geliştirme ile ilgili gelişmeleri kapsamaktadır. Tüm makaleler klinik tedavi uzmanlarına ait sistematik, yetkin analizleri ve uluslar arası uzmanlara ait yorumları içermektedir.

Future Medicine dergi serileri post genomik tıp ile ilgili oldukça geniş kapsam içeriğine erişim sunmaktadır. Bu yayınlar sağlık bakımı alanında çalışan pratisyenler ve araştırma yapan profesyoneller için benzersiz bir araştırma ve konusal kaynağı sunmaktadır.

Future Science, günümüz tıbbi araştırmaların en önemli alanlarında yüksek kalitede yorum ve analizler içermekte olan konu alanlarında uzmanlaşmıştır. Orijinal araştırma, inceleme ve teknoloji profillerini kapsayan içerik kapsamı erişime sunulmaktadır.

Future Science Group dergileri, uluslararsı uzmanlar tarafından hazırlanan geleceği gözlemleyen tıbbi incelemeleri içermekte olan Future Science dergilerini yüksek kalitede grafik görüntüleri ile birlikte erişime sunmaktadır. Future Science Group dergileri Medlıne/index Medicus ve EMBASE/Excerpta Medica, Chemical Abstract ve Scopus gibi temel tıbbi veritabanlarında indekslenmektedirler.
 

Gerekli Erişim Linklerine Aşağıdaki Word Belgesinden ulaşabilirsiniz.


 
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ